Kaip pasirinkti saugius lęšius?

Kontaktiniai lęšiai – neabejotinai patogi regos korekcijos priemonė. Visgi jos pasirinkimas nemažai daliai naudotojų sukelia iššūkių. Juk pasirinkti reikia pagal daugybę kriterijų, vien spalvos – neužtenka. Kaip teigia Gerilesiai.lt komanda, sprendimu gali būti populiarūs gaminiai, tokie kaip „Acuvue oasys“ lęšiai, arba tiesiog konkrečių aspektų atidus įvertinimas.

 

Saugu tai, ką nurodo gydytojas

 

Esama nuomonės, kad lęšius gali įsigyti bet kas, norintis pasigerinti regą. Tiesiog užtenka užsukti į el. parduotuvę ir išsirinkti tai, kas patinka labiausiai. Tai – labai klaidingas požiūris. Iš tiesų saugu gali būti tik tai, ką pataria rinktis gydytojai. Jie įvertina ne spalvą ar patį gamintoją, bet tai, kokie yra jūsų poreikiai. Gydytojai nustato reikiamas dioptrijas, lęšio išgaubtumą, dydį ir panašius aspektus. Tik tokie gaminiai gali būti saugūs, patogūs ir efektyvūs.

 

Ką renkasi kiti?

 

Jei žinote, ko konkrečiai jums reikia, turite gydytojo receptą, tačiau negalite įveikti milžiniškos gamintojų pasiūlos, yra sprendimas. Galite rinktis tai, kas yra populiaru, t. y. jau pripažinta kitų žmonių. Gerilesiai.lt tokie yra „Acuvue oasys“ lęšiai. Pasirinkę juos neturėsite garantijos, kad kontaktiniai lęšiai tiks būtent jums. Tačiau bent jau žinosite, kad gamintojas kelia pasitikėjimą, yra mielai pasirenkamas.

 

Gaminys – dar ne viskas

 

Kai prekybos vietų yra tiek daug, gali atrodyti, kad gerą gaminį nusipirksite bet kur. Deja, realybė visai kitokia – rinkoje gausu padirbtų, nekokybiškų ir dėl to nesaugių prekių. Tad kaip ir perkant bet kurį kitą daiktą, paslaugą, pavyzdžiui, jau aprašytus dantų atkūrimo būdus, būtina įvertinti patį pardavėją ar paslaugos teikėją. Įtarimų turėtų kilti dėl:

 

  • Neįtikėtinai mažos prekių kainos. Pusvelčiui galima parduoti tik pasenusias, nebemadingas arba tiesiog nesaugias, nekokybiškas prekes. Akcijos, išpardavimai – patikimi dalykai, o jei matote, kad kainos tiesiog juoką kelia, nerizikuokite.
  • Ypatingai platus asortimentas. Jei norima parduoti kokybiškų daiktų, paprastai rūpinamasi jų kokybe. Jei prekių tiesiog neapsakomai daug, o prekybos vieta nauja ar nežinoma, vertėtų pasisaugoti padirbinių ar kitokios apgaulės.
  • Įtartinos pirkimo ar pristatymo sąlygos. Gerilesiai.lt tiek „Acuvue oasys“ lęšiai, tiek kitos prekės gali būti užsakomos užtikrinant palankias sąlygas. Jei kitose svetainėse matote, kad galima tik apmokėti užsakymą iš anksto, nėra aiškaus pardavėjo adreso, nieko nerašoma apie garantijas ir pan., būkite labai atidūs.

 

Kaip ir kiekvienam kitokiam pirkiniui, akių lęšiams reikia atidumo. Tik atsargiai įvertinę visus kriterijus galite įsigyti tai, kas atitiks visus saugumo lūkesčius. Tad neskubėkite ir žinokite, kuo pasitikite – tuomet lęšiai išties bus geriausiu sprendimu.