Limfodrenažas – ir grožiui, ir sveikatai

Artėjant vasarai daugelis mūsų labiau pastebime vienokius ar kitokius išvaizdos trūkumus. Raukšlės, strijos, celiulitas, įvairios pigmentinės dėmės – vos keli dalykai, tiesiog verčiantys jaustis nesmagiai ir atidėti maudymosi bei deginimosi sezoną. Tačiau nereikia nerimauti. Esama procedūrų, kurios kaipmat pagerina situaciją. Limfodrenažinis masažas Kaune – vienas tokių sprendimų.

 

Kuo gresia bloga limfotaka?

 

Tikriausiai žinote, kad mūsų kūnu teka ne tik kraujas. Limfa – toks skystis, kuris yra tiesiog būtinas sveikatai. Jei jo tekėjimas sutrinka, sutrinka kone viso kūno veikla. Dėl to galūnės smarkiai tinsta, juntamas ne tik diskomfortas, bet ir skausmas. Limfa užtikrina kenksmingų medžiagų, šlakų ir toksinų pašalinimą, tad kitu atveju viskas kaupiasi. Dėl to gali net formuotis celiulitas, o ką jau kalbėti apie įvairių organų sutrikimus.

 

Kaip ją išjudinti?

 

Jei jaučiate, kad limfos sistema neveikia taip sklandžiai, kaip reikėtų, greičiausiai kalta prasta mityba ir pernelyg menkas judėjimas. Mums privaloma judėti bent 30 minučių per dieną. Tinka viskas – ir šokiai, ir kikboksas, ir tiesiog greitas vaikščiojimas. Svarbiausia – nebūti ilgai sėdint ar stovint, dar blogiau – gulint.

 

Taip pat geras sprendimas yra reguliarus limfodrenažinis masažas Kaune. Tai – procedūra, kurios metu naudojant įvairius prietaisus, rankų jėgą, preparatus išjudinama limfa. Paprastai masažuojamos kojos, rankos, tačiau iš tiesų reikėtų taip paveikti visą kūną.

 

Kas pagerėja ir kaip pasiruošti?

 

Paprastai limfodrenažiniai masažai trunka po keliasdešimt minučių. Jų reikia ne vieno – ruoškitės keliauti į saloną ar kabinetą bent 5 kartus. Tačiau specifinio pasiruošimo nereikia. Svarbiausia yra būti švariai, gerai nusiteikusiai, stengtis atsipalaiduoti.

 

Net ir po vienos procedūros savijauta gali pastebimai pagerėti. Paprastai moterys giriasi iškart dailesnėmis kūno linijomis, lygesne ir stangresne oda. Be to, apmažėja celiulito apraiškų, netgi sumažėja apimtys. Ką jau kalbėti apie naudą sveikatai.

 

Visgi vien limfodrenažinis masažas Kaune nėra panacėja. Geriausias rezultatas užtikrinamas tuomet, jei pasiekimai užtikrinami ir palaikomi sportu, sveika mityba, žalingų įpročių atsisakymu. Tad iš tiesų pasirūpinti savo grožiu ir sveikata nėra sudėtinga – tereikia pakoreguoti įpročius ir imtis aktyvių veiksmų.