Masažas, kuris mažina svorį – kas tai?

Daugelio žmonių gyvenimuose masažas reiškia atsipalaidavimą, savęs palepinimą, relaksaciją ir visus kitus malonius dalykus, kurie su juo ateina. Vis gi, gal šiek tiek mažiau žmonių yra girdėję, kas yra limfodrenažinis masažas Kaune: kokia jo nauda, kaip tai veikia ir kokių neįtikėtinų rezultatų galima pasiekti. Masažas, kuris mažina svorį – kviečiame susipažinti iš arčiau.

 

Kas yra limfinė sistema

 

Limfa yra jungiamasis audinys, kurio dėka susijungia audinių ląstelės ir kraujas – ši sistema perfiltruoja medžiagas ir iš jų išvalo kenksmingus komponentus. Po šio proceso, švarus skystis grįžta atgal į limfą. Kuomet sutrinka ši mūsų organizmo sistema, gali būti jaučiami labai negeri padariniai.

 

Sutrikimai gali sukelti tokius nepatogumus kaip galūnių tirpimas, svorio padidėjimas, o baisiausias iš jų moterims yra celiulitas. Kuomet yra nieko nedaroma, šie sutrikimai įsisenėja ir dėl to atstatyti limfinę sistemą tampa vis sudėtingiau. Dėl šių priežasčių, limfodrenažinis masažas Kaune gali tapti tikru išsigelbėjimu.

 

Limfodrenažinis masažas

 

Šio tipo masažą galima vadinti gydomuoju, kadangi jis padeda jaustis geriau ir normalizuja limfinės sistemos darbą. Pastarasis suaktyvins kraujotaką, todėl organizmas greięiau pašalins toksinus ir kitas organizme užsilikusias blogas medžiagas. Verta paminėti, kad jis padės išlaikyti gražią ir elastingą odą.

 

Šis masažas, derinamas kartu su mityba, gali padėti pasiekti labai gerų rezultatų – padėti sumažinti apimtis ir panaikinti celiulitą. Žinoma, paskui šiuos gerus dalykus seks ir energingesnė savijauta, pagražėjusi oda ir normalus limfos tekėjimas.

 

Kada jis atliekamas

 

Limfodrenažinis masažas Kaune atliekamas dviem būdais – tam yra skirtas specialus aparatas arba jį galima atlikti rankomis ir masažuokliu. Abu šie būdai yra vienodai efektyvūs, tačiau norint pasiekti rankomis tokį patį gerą efektą kaip aparatu, reikia būti tikrai aukštos kvalifikacijos specialistu.

 

Verta paminėti, kad aparatus galite įsigyti ir naudojimui namuose – tai puikus būdas toms moterims, kurios nori sutaupyti ir nemėgsta lankytis salonuose. Rinkitės rankinį ar didesnį, automatinį masažuoklį ir atitinkamai masažuokite kūno dalis arba visą kūną.

 

Vieną kartą išbandžius šį masažą bus sunku sustoti, nes rezultatai nudžiugins po pat pirmos sesijos.