Nepageidaujamų plaukelių šalinimas: ką pasirinkti?

Lygi ir švelni oda be nepageidaujamų plaukelių – tai, ko siekia daugelis moterų. Individualiais atvejais plaukuotumas gali labai skirtis: kartais jis nėra labai pastebimas, nes plaukeliai šviesūs ir reti, tačiau kartais jis būna itin ryškus. Taigi, kokie yra ilgalaikiai šios problemos šalinimo būdai?

 

Lazeriu

 

Plaukų šalinimas lazeriu vis labiau populiarėja. Pagrindinė to priežastis – ilgalaikiai rezultatai. Šiuolaikiniai prietaisai gali veikti plačiame diapazone, todėl tinka įvairiems odos tipams. Be to, procedūrą galima atlikti visais metų laikais. Kiekvienas atvejis individualus, todėl atsižvelgiant į odos tipą, spalvą, jautrumą ir kitus aspektus parenkamas tinkamiausias prietaiso režimas.

 

Šis depiliacijos būdas puikus pasirinkimas ir norintiems pašalinti plaukus nuo didesnių plotų, pavyzdžiui, kojų, nugaros ar pečių. Vienu metu lazeris paveikia daugiau nei vieną plauką, todėl procedūra yra pakankamai greita, paprasta ir neskausminga. Daugeliu atvejų po plaukelių šalinimo oda būna šiek tiek paraudusi, tačiau tai visiškai normalu ir jaudintis dėl to nereikėtų. Plaukų šalinimas lazeriu veido srityje dažniausiai kartojamas kas 4–5 savaites, o kūno srityje kas 6–7 savaites.

 

Vašku

 

Kitas pasirinkimas ieškančioms ilgalaikių plaukelių šalinimo būdų – vašku. Dažniausiai manoma, kad ši procedūra yra laba skausminga, tačiau atliekant ją pas specialistus pojūčiai yra itin neryškūs. Depiliacija vašku kartojama maždaug po mėnesio, žinoma, tai priklauso nuo individualios situacijos.

 

Cukrumi

 

Plaukelių šalinimas cukrumi pakankamai senas metodas, kurį šiais laikais renkasi vis daugiau moterų. Tokia procedūra pakankamai greita, efektyvi ir neskausminga. Jos metu nedirginama oda, todėl tinka ir turinčioms jautrią odą. Be to, atliekant depiliaciją cukrumi sumažėja plaukelių įaugimo tikimybė. Verta atkreipti dėmesį, kad po procedūros nepatartina maudytis vonioje, baseine, jūroje, upėje ar ežere.

 

Tiek plaukų šalinimas lazeriu, tiek vašku ar cukrumi yra efektyvūs būdai norinčioms džiautis lygia, švelnia glotnia ir nesudirgusia oda. Svarbiausia kreiptis į tikrus šios srities specialistus, kurie gali patarti ir padėti išsirinkti geriausią metodą. Jau kurį laiką svajojate tai išbandyti? Nedvejokite ir pasiryžkite tam – rezultatai gali išties nudžiuginti.