Ką mamai dovanoti Kalėdoms?

Iki Kalėdų liko vos kelios dienos. Visgi dar ne visi spėjo pasirūpinti dovanomis. Didžiausia problema – kaip parinkti gerą, išties praktišką ir mielą dovaną? Šį kartą pateikiame kelias idėjas, ką dovanoti pačiam artimiausiam žmogui – mamai.

Indai kepimui

Kepimo formos – ko gero, pati universaliausia ir praktiškiausia dovana. Juk ją mama galės išmėginti net tą pačią dieną. Indų yra pačių įvairiausių: margų ir vienspalvių, pritaikytų kepti orkaitėje ir krosnyje, padengtų teflono sluoksniu arba ne, keraminių, stiklinių, metalinių… Taigi, rinktis tikrai yra iš ko. Svarbiausia – pasirinkti tinkamą formą ir dydį. Pagalvokite, ką dažniau mama kepa – pyragus, apkepus ar mėsą? Nuo to priklausys abu kriterijai.

SPA rinkinys

Dovanoti galima tiek priemones namams, tiek išvyką į artimiausią SPA centrą. Juk pasilepinti mamoms tikrai reikia. Pagalvokite, kokios procedūros gali patikti, kokie kvapai neerzina. Taip pat svarbu žinoti, ar mama, pavyzdžiui, nėra alergiška šokoladui ar medui. Dar geriau bus, jei centre apsilankysite kartu su ja – juk laikas kartu yra pati geriausia dovana.

Priemonės maisto gamybai

Panaši dovana kaip kepimo formos yra ir įvairūs reikmenys. Dovanoti galite, pavyzdžiui, kepimo formelių, popieriaus, įvairių samtelių, mentelių, kremo purškimo reikmenis – pravers viskas. Galite sudaryti mažą rinkinėlį iš to, kas tinka konkretaus patiekalo paruošimui, pavyzdžiui, pyragui.

Papuošalai

Net jei mama nemėgsta puoštis, neabejotinai rasite kažką, kas jai patiks ir tiks. Viena universaliausių idėjų yra sagė – ji itin tinka, jei mama tikrai nemėgsta žiedų, nėra prasivėrusi ausų. Taip pat gali tikti ir vėrinys, apyrankė, pakabukas. Neieškokite pigiausių – pasistenkite, kad dovana būtų išties vertina, gerai išieškota ir apgalvota.

Aksesuarai

Nuo skarelių iki šaliko – dovanoti galima įvairių aksesuarų. Tinka ir rankinė ar pirštinaitės, dirželis, kailinė apykaklė. Tokia dovana ypatingai tinka mamoms, kurioms kepimo formos ir kiti virtuvės reikmenys nėra patys aktualiausi.

Parinkti dovaną mamai nėra sudėtinga, jei tam paskiriama pakankamai laiko ir dėmesio. Tereikia įvertinti mamos įpročius, pomėgius. Nebūtinai dovana turi būti brangi – tiesiog reikia kažko dažnai primenančio apie jus, mielai naudojamo. Tad viską apgalvokite ir pasirūpinkite geru įpakavimu: juk svarbi kiekviena detalė.