Kaip išsirinkti sodybą gimtadieniui?

Artėjant didiesiems jubiliejams (net jeigu tai tik 25-eri), bent kartą esame pagalvoję, kad šį gimtadienio būtų galima švęsti ir kur nors tolėliau nuo namų. Tačiau sodybos nuomų pasirinkimo variantų daug, rinka plati, o išsirinkti tinkamą, pasirodo, tikrai nėra pati lengviausia užduotis. Kaip tai padaryti, kad pasirinkta sodyba gimtadieniui atitiktų visus poreikius ir būtų geriausia šventei organizuoti vieta?

Vieta

Sodybos nuoma užmiestyje – nuostabus pasirinkimas tiems, kurie gyvena mažuose didmiesčių būstuose. Tačiau vienas svarbiausių pasirinkimų kriterijų renkantis sodybą gimtadieniui yra jos vieta. Sodyba neturėtų būti labai toli nuo miesto ar bent jau ne kitame Lietuvos gale. Naudojantis specialiais paieškos įrankiais rasti patogioje vietoje esančią sodybą nėra taip jau ir sudėtinga.

Pasiekiamumas

Iškart po to, kai išsirinksite sau tinkamą sodybos lokaciją, nepamirškite atkreipti dėmesio į jos pasiekiamumo galimybes. Dažnai sodybos yra įsikūrusios visiškuose pakraščiuose, kurių nepasiekia nuo greitkelių ateinantis triukšmas, tam, kad šokti ir švęsti būtų galima garsiai ir į valias. Vis dėlto, viena iš dažniausių problemų – pasiekiamumas. Atsižvelkite ar sodybą patogu pasiekti nuosavu automobiliu, ar nėra rizikos užklimpti miške, patikrinkite žemėlapį ir paklauskite šeimininkų apie visus įmanomus atvykimo būdus.

Žmonių skaičius

Sodybos nuoma gimtadieniams patogu, tačiau atsižvelkite į žmonių skaičių. Kuo daugiau rinksis paminėti Jūsų sukakties, tuo erdvesnės sodybos prireiks, tad pasirūpinkite, kad visi tilptų ir rastų sau vietos. Jeigu oras geras, galite rinktis ir mažesnę sodybėlę, o nakvynei pasirinkti palapines. Tačiau tai priklauso nuo to, kokio dydžio yra sodybos kiemas.

Nakvynės galimybė

Taip taip, šis kriterijus pratęsia mūsų mintį. Jei planuojate nakvynę sodyboje, viduje, pasiteiraukite ar yra vietos miegoti, savaime aišku, kiek jos yra. Jei žmonių nedaug, o nakvoti galimybė yra su miegmaišiais – viskas gerai. vis dėlto, šis aspektas priklauso nuo planų ir dalyvių skaičiaus.

Aplinka

Norite sodybos miške, laukuose ar kažkur prie ežero? Jei turite aiškius poreikius aplinkai, rinkitės sodybą būtent pagal tai. Be to, aplinka taip pat turi įtakos ir pramogų pasirinkimui. Juk jei gimtadienis vasarą, sodybos nuoma prie ežero skamba daug geriau nei vidury laukų. Argi ne?

Kaina

Paskutinysis kriterijus – finansai. Sodybos pasirinkimas dažnai remiasi į tai kiek galite išleisti. Tad jei neturi aiškių kriterijų, tačiau žinote kiek norite išleisti nuomai, rinkitės sodybą pagal tai.

Tegul gimtadienis būna smagus, turiningas ir leidžiantis atsipalaiduoti. Geriausiai tai padaryti pavyks atsiplėšus nuo miesto triukšmo ir išlaisvinant save nuo visų su darbu susijusių problemų. Gimtadieniai skirti gerai nuotaikai ir šėlimui. Leisti sau gerai pašėlti kartą per metus – sveika kiekvienam.