Kaip išsirinkti tinkamus šventinius drabužius kūdikiams?

Drabužiai kūdikiams „Smėlinukas“ pačius mažiausius papuoš gražiausioms šventėms. Juk pirmos Kalėdos, Naujų metų vakarėlis turi būti pats gražiausias ir spalvingiausias. Ypatingai tai svarbu, jeigu šios šventės yra  pačios pirmosios. Tik įsivaizduokite, kaip į viską bus smagu pažvelgti po daug metų, prisiminti gražias akimirkas, šeimos susiėjimus, juoką ir kitas šiltas emocijas. Tačiau neatsiejamas tokių švenčių aksesuaras yra apranga. Kad ir kaip bebūtų, bet nuotraukos bus daug linksmesnės, jeigu jose būsite su kalėdinėmis elfų kepurėmis, ar dėvėsite ryškias, kalėdiniais paveiksliukais margintas kojines. Todėl negalima pamiršti ir pačių mažiausių, kuriems mielumo pridės bet koks ryškiaspalvis drabužėlis, ar kad ir paprasta miela kepurytė.

Raudonos, vyšninės, mėlynos ir žalios spalvos drabužiai tiks visais metų laikais

Kad ir kaip bebūtų, bet „Smėlinukas“ drabužiai kūdikiams galėtų būti naudojami visais metų laikais, taip ne tik sutaupysite savo, bet ir gamtos sąskaita. Juk drabužių industrija yra viena daugiausiai trešančių gamtą ne tik pagaminimu, bet ir išmetamais kartą panaudotais drabužiais. Kad taip neatsitiktų, o Kalėdos netaptų proga sukurti daugiau šiukšlių, negu gražių akimirkų, vaikučiams pirkite drabužius šventinių spalvų. Taip jais galėsite papuošti ne tik per Kalėdas, bet per visas metų šventes, fotosesijoms, ar bet kokioms kitoms progoms. Pavyzdžiui, ryškus raudonos, ar žalios spalvos palaidinukės, romperiukai, ar šliaužtinukai derės prie Kalėdinės aplinkos.

Patogumas visų svarbiausias

Šventės – judesio ir linksmybių metas. Nesvarbu, ar esate maži, ar dideli, bet per šventes tikrai pajudėsite daugiau negu paprastai. Būtent dėl to drabužiai turi būti itin patogūs, nevaržyti judesių. „Smėlinukas“ drabužiai kūdikiams taip pat turėtų būtų patogūs ta prasme, kad juos lengvai ir greitai būtų galima pakeisti naujais vaikui apsidrėbus maistu, ar, kad sauskelnių keitimas nesukeltų papildomų rūpesčių.

Kalėdiniam vakarėliui įsigiję Kalėdų senelio padėjo, elfo kostiumėlį, ar mielą elfės suknelę tikrai nesuklysite, tačiau prisiminkite, kad kitoms Kalėdoms šie drabužėliai bus išaugti ir jau nebetiks. Todėl geriau rinkitės tokius drabužėlius, kurie tiks ir kelioms šventėms ateityje pasipuošti.