Kaip pasiruošti pajūriui žiemą?

Dar neatšventėte su draugų kompanija ar bendradarbiais didžiųjų metų švenčių? Manote, kad nespėjote? Nesijaudinkite, jūs ne vieni ir viskas yra gerai. Viena iš unikalių galimybių – bendras poilsis Palangoje. Tik įsivaizduokite: snaigių glostoma, pūgos sūkurių šokdinama jūra, balta kiek akys mato pakrantė, vos saujelė žmonių ir jūs… Viskas, ko reikia puikiems įspūdžiams – geras planas.

Ką veiksite?

Nusprendus prie jūros keliauti žiemą nereikėtų nusiteikti, kad bus nuobodu. Veiklos čia apstu, tereikia persiorientuoti nuo vasariško šėlsmo prie žiemos nuotykių. Visų pirma, lankytojų visus metus laukia įvairūs muziejai. Čia pamatyti bus ką įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonėms. Dar viena idėja – tiesiog miesto architektūros pažinimas. Dauguma puikiai žino Basanavičiaus alėją, bet nėra iš jos nusukę niekur kitur, tik į viešbutį ar apartamentus. Kodėl gi nesurengus nedidelės ekskursijos ir nepamačius žymiausių pastatų?

Jei norisi pabūti daugiau gryname ore, drąsiai šiltai apsirenkite ir išsiruoškite ilgam pasivaikščiojimui prie jūros. Toks poilsis Palangoje, ypač įsikūrus geroje vietoje, bus tikra atgaiva nuo darbo rutinos. Jei norisi linksmybių, įsidėkite ir slides, pačiūžas ar tiesiog rogutes. Patikėkite, bus ne mažiau smagu nei vaikystėje.

Kur gyvensite?

Jei norite, kad metų šventės, nors ir praėjusios, paliktų puikių prisiminimų, nebijokite pasilepinti. Rinkitės tokią vietą nakvynei, dėl kurios abejoti nereikėtų. Čia turi būti jauku, gera, šilta ir malonu. Nebūtinai tokia vieta kainuos daug. Po švenčių kainos kaip tik aprimsta ir galima rasti puikių pasiūlymų. Jei domina, galite rasti net tokią vietą, kurioje iškart yra ir nedidelis SPA kompleksas, restoranas. Taigi tam, kad poilsis Palangoje padėtų pasilepinti, tereikia trupučio atidumo.

Ko skanausite?

Žiema yra puikus metas gurmaniškiems atradimams. Nereikia manyti, kad pajūryje tebelaukia kebabai ir karšti vafliai. Čia tikrai yra kur pasisemti naujų atradimų. Švenčių proga išdrįskite visi apsilankyti gerame restorane ir vėliau pasidalinti įspūdžiais. Nuo tuno iki jautienos – Palangoje šiandien ras ką smagaus išmėginti ir vegetarai, ir visavalgiai.

Šventę susiorganizuoti nesunku – tereikia geros kompanijos ir nuoseklaus plano. Tokiu atveju švęsti galima ir bet kur, ir bet kada. Visgi pasirūpinkite maloniais įspūdžiais iš anksto – rezervuokite vietas, apsilankymus, įsitikinkite, kad turite viską ko reikia. Tuomet teliks dalintis šventine nuotaika.