Kaip patiems pasidaryti vestuvių kvietimą?

Vestuvių organizavimas kartais tampa tikru galvos skausmu. Norisi, kad viskas būtų tobula – nuo svečių sąrašo iki šventinio stalo. Tačiau tam, kad vestuvės įvyktų, pirmiausia reikia kvietimų svečiams! Kaip paprastai pasigaminti gražius vestuvinius kvietimu, koks popierius kvietimams tinkamiausias ir dar daugiau papasakosime čia.

Kvietimų rūšys

Pirmiausia reikėtų apgalvoti, kaip norite, kad Jūsų kvietimas atrodytų? Tik tuomet galėsite nuspręsti, kokių Jums prireiks medžiagų ir galėsite pradėti darbus. Kvietimus galite siųsti elektroniniu paštu arba voke. Mes siūlome rinktis įprastą paštą siųsti rankų darbo kvietimus.

  • Kvietimas iš nuotraukos. Tokiu atveju, kvietimas gaminamas pasitelkus jaunųjų fotografiją. Itin gražiai atrodys, jei klijuosite ją ant dekoratyvinio popieriaus. Po nuotrauka gali būti parašyta vestuvių data ir vieta.
  • Minimalistinis kvietimas. Šis pasižymiu minimalistiniu stiliumi, dažniausiai papuoštas mažu kaspinėliu ar žaviais raižiniais. Šie ant popieriaus klijuojami.
  • Spausdintas kvietimas. Labiausiai populiarus klasikinėms vestuvėms. Daugelis tokius perka, tačiau taip pat nesunku pasigaminti patiems.

Visgi, įdomiau laiką praleisite ir vienetinius kvietimus turėsite jei nuspęsite gamintis juos patys. Šie bus originalūs ir išskirtiniai, o taip pat nustebins būsimus svečius.

Gamybos procesas

Gamindami kvietimus patys, sutaupysite pinigų, be to, tai bus smagi veikla vakarui ar savaitgaliui. Tačiau nuo ko viskas prasideda?

  1. Labai svarbu nuspręsti koks popierius kvietimams Jums tinkamiausias. Dažniausiai kvietimams skirto dekoratyvinio popieriaus spalva priklauso nuo vestuvių temos spalvos. Taigi, orientuokitės pagal tai;
  2. Pasiruoškite priemones. Jums gali prireikti spalvotų markerių, taip pat juodų rašiklių, klijų, žirklių, išsirinkto dekoratyvinio popieriaus. Kartais praverčia ir pjaustymo peiliukas bei liniuotė.
  3. Būtinai iš anksto sugalvoti kvietimo tekstą. Taip žinosite kokio maždaug dydžio bus Jūsų kvietimas, kad jame tilptų rašytinė informacija;
  4. Siekiant taupyti laiką ar supratus, kad daug idėjų į galvą kaip apipavidalinti kvietimą nešauna, visada galima paieškoti spausdinamų kvietimų šablonų internete. Jums tereikės išsirinkti šriftą ir užrašyti tekstą. Be to, tokius šablonus itin patogu klijuoti ant popieriaus arba tiesiog perpiešti;
  5. Svarbiausia – leiskite veikti savo vaizduotei. Pasidarykite pirmąjį variantą – pieškite, braižykite, klijuokite, karpykite. Svarbiausia, kad veikla teiktų džiaugsmo. Tik išbandžius kelis variantus atrasite norimą stilių ir galėsite produktyviai pagaminti visus kvietimus.

Vestuvinis kvietimas – svarbus šventės akcentas. Nuo jo viskas prasideda. Todėl nepamirškite, kad išsirinktas popierius kvietimams turi labai daug įtakos prie bendro kvietimo vaizdo. Pasitelkite savo kūrybiškumą!