Ko prireiks organizuojant įmonės vakarėlį?

Kartais nutinka taip, kad įlipame į svetimus ratus ir pasukame klaidingomis vėžėmis. Na, tai tas pats, kas netyčia gauti užduotį, kuri verčia lipti iš komforto zonos ir daryti dalykus, kurių gyvenime nedarėte. Kad ir įmonės vakarėlio organizavimas. Užduotis neiš lengvųjų, tad jeigu netyčia nutiko taip, kad teko apsiauti organizatoriaus batus, ateiname Jums į pagalbą ir pateikiame kelis patarimus, kurie padės, kai neberasite išeities ir nebežinosite kur kreiptis.

Nuo ko vertėtų pradėti?

Pradžiai – suformuokite tikslą. Savaime aišku, kad prireiks ir vedėjo, pravers ir mikroautobusų nuoma, tad kontaktus vertėtų išsisaugoti iš karto. Tačiau visa ko pradžia yra tikslas. O tikslas dažniausiai yra vienas – tai sukurti teigiamą atmosferą ir pradžiuginti kolegas smagiu ir nuotaikingu renginiu. Tikslas – kad visiems būtų jauku, smagu ir gera. Tam, kad tai būtų galima pasiekti – reikalinga išbaigtas planas, tema ir daug visokių įmantrybių. Na, apie viską mes šiek tiek paprasčiau. Štai, keli patarimai:

• Ar jau turite tikslą? O temą? Žinokite kam reikalingas renginys, o tada jau bus paprasčiau sugalvoti ir pačią temą. Na, pavyzdžiui, tai vasaros atidarymas, ar naujo biuro įkurtuvės, o galbūt tai komandos formavimo renginys? Viskas priklauso nuo tikslo.

• Suformuokite galimą biudžetą. Nuo to priklauso, ką galėsite nuveikti, kokio įspūdingumo bus tortas ir dar galybė įvairių dalykų. Tinkamai paskirsčius biudžetą planuoti šventę yra daug paprasčiau. Nepamirškite, kad mikroautobusų nuoma taip pat pareikalaus nemažai finansų. Žinodami žmonių skaičių, geriau jau atidėkite reikalingą sumą iš anksto.

• Sudėliokite visą šventės eigą. Kokios bus pramogos, nuo ko viskas prasidės. Žodžiu, pabandykite sudėlioti renginio scenarijų. Tai nėra taip paprasta. O į pagalbą visada gali ateiti mieli ir brangūs kolegos.

• Nebijokite netradicinių sprendimų ir kūrybingumo. Jo čia tikrai prireiks. Net jei ir sėdite ne savo rogėse, bijoti išlipti iš komforto zonos nereikia. To vis tiek reikės. Tad geriausia iškart ir pradėti tai daryti. Labai svarbu, kad veiklos įtrauktų visą komandą, tad kūryba čia – būtina.

Ir svarbiausias dalykas – pernelyg nesinervinkite, jei viskas nevyksta pagal planą. Taip nutinka dažnai ir nieko čia nepadarysi. Nebijokite nukrypti nuo plano, jį koreguoti eigos metu. Užpildyti tuščių vietų ir pasitelkti visą savo vaizduotę. Nes būtent ant to ir remiasi visų renginių organizavimas – kūrybos ir lankstumo.