Originali dovana bet kokiai progai

Individualiai pagaminti puodeliai – puiki dovana draugui, šeimos nariams arba kolegoms. Tačiau, kad jūsų dovanojamas puodelis būtų išskirtinis turite tinkamai pagalvoti ne tik apie puodelio dizainą, bet ir jo siunčiamą žinutę.

Išsirinkite medžiagą

Visų pirma, turėtumėte išsirinkti puodelį, kuris jums patinka. Pagalvokite koks puodelis jums priimtinesnis: stiklinis ar keramikinis. Stiklinis puodelis gali būti dekoruojamas blizgučiais, o keramikinis – dažais. Pavyzdžiui puodeliai su užrašu geriau atrodys ant keramikos, nes galėsite pridėti daugiau spalvų ir piešinėlių, kurie matysis ryškiau.

Paruoškite puodelį procesui

Patys dekoruodami puodelį su aplikacija, pirmiausiai jį nuplaukite šiltu vandeniu su muilu. Taip pašalinsite nešvarumus: dulkes, kurios susikaupia ant puodelių ilgai jiems stovint parduotuvių lentynose ir pirštų antspaudus.

Pasirinkite kokiu būdu dekoruosite puodelį

Puodelį dekoruoti galima skirtingais būdais: akriliniais dažais, nagų laku, markeriu, blizgučiais ir kita. Prieš bet kurį pasirinktą dekoravimo būdą, naudokite pirštines, kad vėliau netektų vaikščioti su spalvotais pirštais. Pasirinkite priemones kuriomis kursite piešinuką ar užrašą. Puodeliai su užrašu ar kitu pasirinktu dizainu, turėtų būti dekoruojami žemiau nuo viršutinės dalies, prie kurios geriant remiasi lūpos. Nors daugelis dekoravimo priemonių yra nekenksmingos, vis dėlto reikėtų šito vengti.

Atkreipkite dėmesį į plovimą

Ar jūsų dekoruoti vaizdiniai nusiplaus tai lemia pasirinktas puodelis. Rodos, stikliniai puodeliai, lyginant su keramikiniais, po plovimo greit nenusitrina. Tačiau kalbant apie keramikinius puodelius – jie yra kur kas pigesni. Patariama jokiu būdu nenaudoti indo ploviklio. Mat ši priemonė gali sugadinti jūsų puodelio dizainą.

Puodelis dovanų su jūsų siunčiama žinute yra labai žaisminga dovana. Neabejotinai nustebinsite adresatą šiuo originaliu pasirinkimu. Tačiau atminkite, kad puodeliai su užrašu ar kita aplikacija turėtų būti tinkamai paruošti dekoravimo procesui.