Vestuvės ir transportas: ką žinoti?

Vestuvių planavimas daugeliui yra tikras iššūkis – ne tik asmeninis, bet ir kone santykių. Tačiau tam, kad viskas būtų sklandu, tereikia gero plano. Šį sykį pakalbėsime apie labai svarbią šventės dalį – transportą svečiams. Tikėtina, kad šventę rengsite sodyboje ar panašioje vietoje, tad teks pasirūpinti pervežimu. Gero transporto nuoma – tai, kas padės visiems pasiekti tikslą be rūpesčių.

 

Svarbiausia – vieta ir skaičius

 

Kaip ir apskritai organizuojant vestuves, labai svarbu kuo anksčiau žinoti esminius dalykus. Tai – vieta, kur vyks pati didžioji šventė, ir jos dalyvių (jūsų svečių) skaičius. Nuo to priklauso jums reikalingo transporto dydis, galingumas. Be abejonės, reikia žinoti ir tikslą datą, laiką – ar švęsite kelias dienas, ar tik pabūsite salėje vakarą.

 

Taip pat reikia apsispręsti, nuo kur bus paimti keleiviai. Variantų yra įvairių – ir bažnyčia ar santuokos rūmai, ir kita, iš anksto sutarta vieta. Jei labiau patinka pastarasis variantas, pasirūpinkite, kad nekiltų papildomų su transporto nuoma susijusių problemų – t. y. kad visi gerai žinotų, kur ir kada atsirasti.

 

Puošybiniai elementai: nebūtini, bet pageidautini

 

Vestuvinio transporto yra įvairaus. Jaunieji dažniausiai renkasi važiuoti atskirai – jie nuomojasi prabangų ar vintažinį automobilį. Tačiau galimas ir kitas variantas – neatsiskirti nuo svečių ir važiuoti kartu su jais. Abiem atvejais, ko gero, teks spręsti, ar norite papuošimų.

 

Paprastai tos įmonės, kurios rūpinasi šventinių transporto priemonių nuoma, siūlo papuošti jas. Jei įmonė didelė, galite drąsiai ja pasitikėti: darbuotojai pasirūpins skoningomis dekoracijomis. Žinoma, viskas priklausys ir nuo jūsų poreikių – ar norite balionų, kaspinų, ar kokių kitų papuošimų.

 

Jei visgi niekuo nepasitikite, viskas gerai. Transporto nuoma dažnai yra gana lanksti, tad papuošimais galima pasirūpinti ir patiems. Šiuo atveju tiesiog reikės pasirūpinti tuo iš anksto – susitarti dėl susitikimo su nuomotojais ir papuošti mikroautobusą ar autobusą, tarkime, iš vakaro.

 

Pasirūpinus tiek laiku, patogumu, tiek dekoratyvumu tereikės pagalvoti, kaip užimti svečius kelionės metu. Žinoma, jei atstumas nedidelis, to gali ir nereikėti. Kitu atveju pagalvokite apie šaradas, prisiminimus, karaokę ar pan. veiklą. Tuomet visų nuotaika bus puiki ir teliks pratęsti šventę.