Ką turėtume žinoti apie Deutz fahr?

Tai yra gerai žinomas prekės ženklas žemės ūkio srityje. Pagrindinė jų kryptis – traktorių varikliai ir kita ūkiui skirta įranga. Ši įmonė buvo įkurta 1968 metais. Tai vokiškas „brendas“, kuris žinomas ir Lietuvos ūkininkų. Tačiau jie neapsistoja tik ties traktoriais. Lietuvoje galima įsigyti laivams, sunkvežimiams, mobilioms mašinoms skirtas dalis ar kitą reikalingą įrangą. Šis gamintojas jau 52 metus teikia aukštos kokybės produktus visai Europai. Be to, kompanija siejama su didelę kompetenciją turinčiais darbuotojais, kurie stengiasi kuo greičiau sutvarkyti atsiradusią problemą.

Deutz varikliai ir dalys

Deutz fahr pasižymi plačiu variklių asortimentu, kurių galia siekia nuo 25 iki 520 kilovatų, degalai – dyzelis. Varikliai aušinami oru, vandeniu ir tepalu, atitinka keliamus išmetamųjų dujų emisijos reikalavimus. Kad įsigyta įranga veiktų efektyviai, našiai ir ilgaamžiškai, svarbu naudoti tik originalias detales, kurias rasite Lietuvoje esančių atstovų parduotuvėse. Be to, sugedus varikliui nebepataisomai, galima jį restauruoti.

Sugedus įrangai nereikėtų išsigąsti. Lietuvoje esantys atstovai detales parinks tiksliai pagal variklio serijos numerį. Taisymas gali užtrukti visai neilgai, nes atsarginėmis dalimis tokiomis kaip stūmokliais, alkūnėmis, veleno mechanizmais, tarpinėmis, Lietuvos atsatovai apsirūpinę. Tačiau kitų detalių gali tekti palaukti: vykdomi užsakymai iš Vokietijoje esančių sandėlių.

 

Priedai kurui

Įmonė Deutz fahr žinoma būtent dėl investicijų į naujas technologijas. Tai įrodo įvairiose srityse plačiai naudojama technika:

  • žemės ūkyje,
  • statybų srityje,
  • oro uostose,
  • logistikoje,
  • laivininkystėje,
  • autotransporte.

Variklių gamyboje kiekvienas netikslumas gali turėti įtakos technikos gedimui. Todėl ši įmonė nuolatos investuoja į naujų dalių kūrimą, gamybą bei tobulinimą. Įmonė turi tris gamyklas, kuriose išbandomi variklių komponentai.

Kad įranga išliktų ilgaamžiška, Deutz kompanija sukūrė valymo priedą kurui, kuris nesukelia žalingo poveikio aplinkai. Be to, šie priedai turi dvigubą funkciją:

  • susidariusių nuosėdų pašalinimas iš variklio,
  • stabilizavimas.

Šis priedas tinka visiems Deutz varikliams ir jų modifikacijoms. Galima naudoti su dyzeliniais, biodyzeliniais degalais.

Taigi, Deutz įmonė ne veltui turi gerą vardą visoje Europoje! Gaminama technika tikrai galima pasitikėti – kokybė garantuota. Dėmesio sulauksite tiek jūs, tiek iškilusi problema. Ir visada bus rastas sprendimas.