Sutaupyk pirkdamas bilietus

„Kaip keliauti pigiau?“ Tai dažnai užduodamas klausimas, kai finansai riboja norą keliauti. O norisi pamatyti, paragauti ir praplėsti akiratį tiek jaunam, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Internete gausu pasiūlymų, kaip nepermokėti už kelionės bilietus. Kas vėliau teikia galimybę, atsipalaidavus mėgautis nuotykių teikiamais malonumais. Sutaupyti pinigai gali būti skirti geresniam viešbučiui, transportui ar kitoms pramogoms.

Dauguma pirkėjų žino, kad vertėtų vengti kelionių būtent savaitgalio ir šventinėmis dienomis, kadangi kainos tuo metu tik sparčiai kyla. O jei nėra skirtumo, kada atostogos prasidės, kodėl pirkti tada, kai kelionės išlaidos tampa didesnės? Vis dėlto nuomonių ir net atliktų statistikų kaip sutaupyti perkant bilietus yra ir daugiau.

Patarimai, kaip keliauti pigiau:

  • Paskutinės minutės pasiūlymai. Niekam ne paslaptis, kad paskutinės minutės pasiūlymai dažniausiai būna pigesni. Nors vis dėlto tiems, kurie nemėgsta rizikos ar iš anksto mėgsta planuoti, pirkti bilietus reiktų šešias savaites prieš kelionę. Tuo metu dažnai bilietų kainos būna mažesnės.
  • Rinkis trečiadienį – kaip išvykimo dieną. Ši savaitės diena taip pat pasižymi pigesnėmis kainomis. Pagal paros laikotarpį vertėtų rinktis ankstyvų rytą. Kiti pigesni paros laikai: po pietų arba maždaug vakarienės metu. Rytais vertėtų ir tikrinti pasiūlymus, kadangi jų pasitaiko daugiau nei dienos ar vakaro metu. Nors daug kas mano, kad tai įtakos neturi, vis dėlto statistika rodo, kad net ir tokie dalykai, kaip tinkamai pasirinkta skrydžio valanda gali sutaupyti pinigų.
  • Kaip keliauti pigiau patarimai gali skambėti šiek tiek net neįtikėtinai. Kaip, pavyzdžiui, ieškoti pasiūlymų socialiniame tinkle „Facebook“ ar „Twitter“. Nors dažnai atrodo, kad rodomos reklamos teikia tik nereikalingą informaciją, vis dėlto iš tiesų pasiūlymai dažnai nurodo pigesnę kainą. Beieškant tinkamos bilieto kainos, vertėtų atkreipti dėmesį ir tai, kad nereikia priprasti prie vieno internetinio puslapio, ir kainas patikrinti ir pačiuose aviacijos tinklų puslapiuose.
  • Nebijok keisti aviacijos tinklų. Jei su viena pasirenki išskristi, tai nebūtinai su ta pačia ir reikia sugrįžti. Nors pirkimo procesas patogesnis perkant ta pačia linija, vis dėlto tokiu būdu galima dar daugiau išleisti pinigų.

Būdų kaip keliauti pigiau gali būti ir dar daugiau. Laiko reikia skirti bilietų paieškoms, bet vėliau rezultatas džiugina, kadangi sutaupyti pinigai gali būti skirti tam, kas iš tiesų suteikia keliavimo malonumo.