Vairuokite techniškai tvarkingą sunkvežimį

Didelės transporto priemonės reikalauja ir didesnės priežiūros bei vairuotojo atsakomybės. Vairuojate sunkvežimį darbo reikalais, o gal laisvalaikiu užsiimate statybomis ar žemės ūkiu ir jums tenka vairuoti sunkvežimį su puspriekabe? Bet kuriuo atveju, važiuodami sunkiąja technika turite būti tikri savo transporto priemonės pajėgumu ir žinoma, saugumu, tiek sau, tiek kitiems eismo dalyviams. Reguliariai atlikite sunkvežimių ir kitų sunkiųjų mašinų diagnostiką, o susidūrus su gedimais, kreipkitės į patikimą sunkvežimių autoservisą. Sunkvežimių servisas gali pasiūlyti pačias įvairiausias paslaugas.

 

Galimos problemos

 

Priklausomai nuo jūsų vairuojamos technikos, jūs galite susidurti su skirtingais kasdieniais gedimais. Jei vairuojate sunkvežimį, tikėtina, kad nuvažiuojate daug kilometrų, veždami pačius įvairiausius krovinius. Dažnas keliavimas gali pateikti nemalonių techninių nesklandumų kelyje, kurie neplanuotai sujauks jūsų darbo įsipareigojimus ar asmeninius planus.

Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiais gedimais, galbūt šios žinios  padės išvengti nesklandumų kelyje ateityje:

  • padangų pažeidimai;
  • elektros ir elektronikos defektai bei gedimai;
  • variklių, turbokompresorių ar įpurškimo įrangos gedimai.

Prieš išsiruošdami į kelią atkreipkite dėmesį į dažniausiai gendančių sunkvežimių dalių būklę, o jei pastebėjote ką nors neįprasto, nedvejokite kreiptis į profesionalus. Sunkvežimių servisas ir patyrę automechanikai tinkamai pasirūpins jūsų transportu.

 

 

Aktualios paslaugos

 

Jeigu jau susidūrėte su gedimais, o gal tik norite išvengti sumaišties jiems įvykus ir rūpinatės tinkamu autoservisu iš anksto, derėtų žinoti kokias paslaugas galite gauti. Sunkvežimių servisas siūlo šias populiarias paslaugas gedimams nustatyti ir šalinti:

  • sunkiojo transporto diagnostika;
  • variklių remontas;
  • vilkikų ir puspriekabių remontas;
  • elektros sistemos darbai;
  • transmisijos remontas.

Rinkdamiesi autoservisą būkite atidūs ir rinkitės paslaugas, kurioms taikoma garantija! Sunkvežimių servisas Šalvis pasiūlys jums puikų santykį tarp aukščiausios klasės aptarnavimo ir prieinamos kainos.

 

Jeigu jūsų transporto priemonė reikalauja specifinės įrangos ar detalių, kreipkitės į profesionalius, turinčius patirties su panašiais gedimais ar automobiliais. Nedvejokite ieškoti ir bandyti, kol atrasite sau ir savo transporto priemonei tinkamiausią servisą ir specialistus.