Ar drabužis gali suteikti pasitikėjimo savimi?

Savybė – pasitikėjimas savimi vertinama ne tik tarp vyrų, bet ir moterų. Tai leidžia daugiau pasiekti darbo srityje, pajausti pilnatvę su šeima ir net pakeisti gyvenimo būdą. Nors kai kurios moterys mano, kad apranga nedaro įtakos, kaip ji jaučiasi kasdien, vis dėlto tai tikrai ne tiesa. Seksuali apranga moterims gali ne tik suteikti naudos jos asmeniniame gyvenime, bet ir suteikti jai pasitikėjimo savimi. Nereikia pamiršti ir to, kad viskas priklauso ir nuo to, kaip savimi rūpiniesi.

Kokie drabužiai suteikia pasitikėjimo savimi?

✗ Tai, kas labiausiai tau tinka! Neverta rengtis tai su kuo jausiesi nepatogiai, nors kartu ir kartais reikia peržengti ir savo komforto zoną. Nors tai skamba tikrai ne ypač maloniai, tačiau jei jauti, kad tas drabužis tau ypač tinka, nors neatitinka tavo stiliaus, vertėtų imti ir išbandyti tai. Jei vis dėlto nesi užtikrinta, verta ar ne, imk ir pasitark su draugais ar šeimos nariais. Jie nori tau tik geriausio, todėl jei jie pritars naujam pirkiniui, tai reiškia, kad verta išbandyti kažką naujo.

✗ Seksuali apranga moterims sukuria pasitikėjimo jausmą, net jei ir jo nejauti. Sakoma apsimetinėk tol, kol patikėsi. Kartais net ir suvaidintas pasitikėjimas leidžia jaustis geriau ir stabiliau, todėl nereiktų išsigąsti kažko labiau provokuojančio. Jei žinai, kad viena tavo figūros dalis turi didesnį įspūdžio efektą nei kita, imk ir pasirūpink, kad drabužiai tai pabrėžtų. Tuo pačiu principu: pridenk tai, kas manai, kad nekelia pasitikėjimo savimi.

✗ Drabužiai tai tik būdas, kaip galima pripranti idėjos, kad pasitiki savimi. Viskas iš tiesų priklauso juk tik nuo tavęs! Leiskis ne tik į aprangos keitimo paieškas, bet ir išbandyti kurią nors sporto sritį ar pakeisti mitybą į sveikesnę. Tai leis pamilti save dar labiau, o drabužis taps tik būdu išryškinti tai, kas ir taip akivaizdu.

Nors seksuali apranga moterims suteikia pasitikėjimo jausmą ar tik jį sukuria, vis dėlto tai tik vienas iš būdų. Yra ir daugiau! Pavyzdžiui, aktyvus gyvenimo būdas ar sveikesnė mityba, nors galima ir rinktis drabužius, kurie leistų jaustis ir patogiai, ir kerinčiai.