Kaip derinti papuošalus?

Papuošalai – gali išryškinti jūsų privalumus, atskleisti jūsų stilių. Vis dėlto, jei jie netinkamai parenkami, galite sulaukti daugiau aštrių žvilgsnių, nei komplimentų. Pasirinkite tokius papuošalus, kurie derėtų prie jūsų stiliaus ir būtų parinkti segėti, mūvėti vietoje ir laiku.

Papuošalai – pagal progą

Renkitės ir rinkitės papuošalus pagal tai, kur ruošiatės lankytis, taip išvengsite netikėtumų.

Darbas. Jeigu jūs ruošiatės į konferenciją ar darbą, venkite itin blizgių, ilgų papuošalų, kurie patrauktų kitų dėmesį. Geriausia išsirinkti kokybiškus (puikiai tiks „Fashion Gold“ auksiniai papuošalai internetu)aksesuarus. Jeigu negalite sau to leisti, rinkitės kuklius, į akis nekrentančius aksesuarus. Jeigu derinate ir laikrodį prie papruošalų, atkreipkite ar jų atspalviai dera tarpusavyje. nederinkite, pavyzdžiui, auksinės grandinėlės ir sidabrinio laikrodžio.

Vakarėlis. Atrodo, kad vakarėlyje galite rinktis kokius tik norite papuošalus – blizgius, masyvius. Tačiau, jeigu jūs ruošiatės šokti, verčiau rinkitės auskarus, kurie nekliūtų už plaukų ir neužkabintų kito žmogaus. Tiesa, vakarėlio metu sau leisti galite daugiau – rinkitės blizgesnius papuošalus, iš įdomesnių audinių. Turėtumėte neužmiršti, jog jei, pavyzdžiui, renkatės minimalistinę suknelę, vertėtų mūvėti ir panašaus stiliaus žiedą ar segę.

Sportas. Sporto metu reikėtų vengti bet kokių papuošalų. Vis dėlto jei jus labai sudomino „Fashion Gold“ auksiniai papuošalai internetu, rinkitės tuos, kurie galėtų būti lengvai paslepiami po sportiniais rūbais. Jei esate didelė aksesuarų ir papuošalų mylėtoja, rinkitės, pavyzdžiui, gerai priglundančias gumines apyrankes arba sportinio stiliaus laikrodį.

Vestuvės. Vestuvių metu vertėtų rinktis tik kokybiškus aksesuarus. Rinkitės elegantiškus papuošalus, kurie puikiai tiks šiai progai. Tai gali būti ir perlo vėrinys ir graži maža auksinė grandinėlė. Geriausia rinktis neiššaukiančius, subtilius papuošalus, kurie netrauks aplinkinių žvilgsnių.

Personalizuoti papuošalai

Papuošalai ant kurių išgraviruota pirmoji jūsų vardo raidė gali atrodyti skoningai, jei rinksitės atitinkamą didį ir atspalvį. Rinkitės tokius individualius papuošalus, kurie būtų saviti, tačiau puikiai derėtų tiek biure, tiek pramogaujant. „Fashion Gold“ auksiniai papuošalai internetu gali padėti sukurti individualų įvaizdį. Pasirinkite jūsų mėgstamiausios spalvos brangakmenį – ir štai savitas stilius jau sukurtas.

Pagrindinė taisyklė

Nesirinkite papuošalų, kurie užgožtų jūsų veidą. Prisiminkite, jog papuošalai yra skirti pagražinti ir papildyti jūsų įvaizdį. Įsivaizduokite, jog visos vakarienės metu žmogaus akys žvelgtų ne į jus, o į blizgius auskarus.

Retai rasite moterį, kuri neturėtų bent vieno papuošalo. Pirkite tik tuos, kurie derėtų prie jūsų įvaizdžio. Neapsigaukite ir su dydžiais – prieš pirkdami būtinai įsitikinkite, kad prekė jums tinkama.