Kaip sukurti rūbų parduotuvės erdvę?

Parduotuvės erdvės išplanavimas yra itin svarbus aspektas, padedantis reguliuoti vartotojų srautą, formuoti patrauklią erdvę būsimiems pirkėjams. „Urmas“ nuomojamos patalpos Kaune yra tinkamas pasirinkimas ieškantiems erdvės verslui plėsti. Bet apie viską nuo pradžių – kokia turi būti patraukli kambario erdvė.

Laikas, skirtas dizaino kūrimui

Parduotuvės yra specifinė erdvė, todėl jos išplanavimui, struktūravimui ir dizainui turėtų būti skiriama pakankamai laiko. Dažnai kataloguose matomas variantas atrodo puikiai, tačiau kai šį stilių bandoma įgyvendinti, jis nebūtinai taip pat nepriekaištingai atrodys jūsų aplinkoj. Papildomas laikas yra būtinas erdvės planavimo įdėjai nepasiteisinus spėti pakeisti.

Svarbūs saugumo aspektai

Rengdami parduotuvės erdvę turėtumėte didelį dėmesį skirti apsisaugojimui nuo kišenvagių. Tam reikalingos erdvės, kurias yra lengva stebėti. Besidomintiems saugumu, gali būti tinkamos ir „Urmas“ nuomojamos patalpos Kaune. Svarbiausia, kad jūsų parduotuvė būtų įrengta su kameromis, pasitelkiami gali būti ir veidrodžiai, įspėjamieji šūkiai.

Rūbų matavimosi kabinos

Jeigu norite sukurti komfortabilią aplinką, vertėtų įrengti plačias ir patogias rūbų matavimosi kabinas. Būtina įrengti su kabliukais, veidrodžiais. Užuolaida turi būti lengvai užtraukiama, nepermatoma. Kabinose įrengtas apšvietimas turi būti ryškus, tačiau nevarginantis akių, neiškraipantis audinio spalvų.

Grindų danga

Jeigu jūsų parduotuvėje žmonių srautas yra didelis, vertėtų rinktis dangą, atsparią spaudimui ir braižymui. Geriausia įsigyti lengvai prižiūrimą ir valomą. Bet kokiu atveju, turite suprasti, jog nuo pasirinktos dangos gali priklausyti ir investuojama suma į dangos priežiūrą. Jeigu jus domina „Urmas“ nuomojamos patalpos Kaune, geriausia rinktis lengvai prižiūrimą, pavyzdžiui, PVC dangą.

Spalvos

Rinkitės atspalvius, kurie vizualiai nesusilietų su jūsų prekėmis. Parduotuvės spalviniai akcentai turi atitikti prekių stilių, įvairovę. Pavyzdžiui, jeigu jūsų parduotuvėje vyrauja prabangūs rūbai, vertėtų rinktis sodrias spalvas, naudoti sidabrinius, auksinius akcentus. Prekiaujantiems ekologiškais, natūraliais rūbais tinkamiausios yra pastelinės, švelnios ir žemės spalvos. Jūsų pasirinkti atspalviai turi papildyti interjerą, tačiau neužgožti prekių – dėmesys turi kristi į jūsų gaminius, o ne vien aplinką.

Prekių talpinimas

Šis faktorius priklauso nuo jūsų parduodamų prekių kiekio – jei pirkėjai mato tik mažą dalį prekių, galima sugalvoti originalų rūbų išdėstymo būdą, nuo prabangių staliukų iki masyvesnių lentynų. Jeigu jums tinkamos „Urmas“ nuomojamos patalpos Kaune, prekių talpinimo, išdėstymo būdai gali būti patys įvairiausi. Vis dėlto jeigu parduodamų prekių kiekis yra didelis, vertėtų orientuotis į kuo funkcionalesnius baldus ir rūbų kabinimo struktūras.

Jeigu jūsų rengiama parduotuvė jums yra pirmoji, geriausia kurti erdvę atsižvelgiant į dizainerio konsultacijas. Niekada neskubėkite priimti svarbių sprendimų – remkitės erdvės išmatavimais ir būsimų lankytojų preliminariu stiliumi. Žinoma, erdvei sukurti yra naudingi ir patarimai, kitų verslininkų patirtys.